49-ročný choreograf Ján Ďurovčík sa onedlho stane otcom. Na potomka čakal dlhé roky, pošťastilo sa mu ale až vo vzťahu s výrazne mladšou muzikálovou hviezdou Barborou. Dvojica si súkromie úzkostlivo stráži a hoci sa na dieťatko obaja manželia veľmi tešia, pri vyjadreniach sú neobvykle opatrní.

25-ročná herečka z jojkárskeho seriálu Nový život nosí pod srdcom prvé dieťatko. Budúci rodičia sú však na slová ohľadne neho veľmi skúpi, doposiaľ neprezradili ani očakávané pohlavie bábätka a ani si nezapózovali s tehotenským bruškom.

ďurovčík

Manželia Ďurovčíkovci si dávajú pozor, aj čo sa zostavovania výbavičky týka. Úspešný režisér totiž priznal, že patrí medzi dosť poverčivých ľudí, preto by nechcel zbytočne nič uponáhľať. ,,Súvisí to s tým, že som poverčivý. Hoci vieme, kde bude mať izbičku, ale veci, hoci sme už nejaké vybrali, tak naschvál zatiaľ nie je nič doma,” prezradil budúci otecko.

Nákupy vecí pre bábätko sa tak budú zrejme uskutočňovať na poslednú chvíľu, možno až keď bude mamina v pôrodnici a párik bude mať istotu, že všetko dobre dopadlo. ,,Počúvam svoj cit a počúvam svoju nádhernú manželku. Nechcem to zakríknuť, preto o tom nechcem ešte veľmi rozprávať, ale strašne sa teším,” Janko predsa len prejavil hlboký cit i napriek tomu, že mu silná poverčivosť bližšie detaily vyzradiť nedovoľuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

durovcik

Zdroj: TV JOJ/Topstar | Foto: Instagram/paspol.sk, Telerano, Barboradurovcikova