Najslávnejší slovenský choreograf Janko Ďurovčík sa stal krátko pred 50-tkou čerstvým otcom. Prvorodeného potomka mu priviedla na svet takmer o 25 rokov mladšia manželka Barborka – trojica sa bezprostredne po pôrode nečakane podelila o úplne prvú rodinnú fotografiu.

Manželia Ďurovčíkovci si súkromie vždy úzkostlivo strážia, je preto príjemným osviežením vidieť novopečenú rodinku pri tak citlivej udalosti, akou je narodenie prvého bábätka. Dátum 20. september 2020 sa stal totiž pre muzikálové hviezdy životným míľnikom.

ďurovčík

Práve v tento deň sa na svet vypýtal Janko Ďurovčík junior a jeho tváričku si hrdí rodičia nenechali len pre seba. Talentovaná herečka veľmi milo prekvapila publikum uverejnením ikonickej snímky s novorodeniatkom, ktoré svojho slávneho ocka celého rozžiarilo.

Pri pohľade na 49-ročného choreografa je jasné, že príchod potomka mu nadobro zmenil život. ,,Celý môj svet na jednej fotke,” šťastná mamina veľavravne zhodnotila emotívny záber priamo z pôrodnice, kde si svoje vytúžené bábätko prvýkrát vzala do náručia – malý Janko je nádherný. Ešte raz gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ďurovčík dieťa

Zdroj: Instagram/Barboradurovcikova | Foto: Instagram/Barboradurovcikova, Telerano