Rozchod prominentného páru Jána Ďuricu a Magdalény Šebestovej bol oficiálne potvrdený len koncom minulého roka, no slávnemu športovcovi sa hneď po pár týždňoch podarilo spôsobiť nemalý rozruch. Za všetko môže účasť na Plese v opere 2020, kde sa po jeho boku vynímala nová láska Diana Kačurová. Extra rýchla spoločenská premiéra neprekvapila iba širokú verejnosť, ale najmä futbalistovu bývalú družku, tá páriku zanechala veľavravný odkaz…

Niekdajšia riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko a futbalový reprezentant tvorili pár bezmála sedem rokov, počas ktorých splodili milovanú dcérku Ninku. Ani spoločné dieťatko však partnerskú krízu medzi zaľúbencami zaplátať nedokázalo a dvojica išla minulý rok definitívne od seba.

O tom, že láske skutočne odzvonilo, svedčí nedávny ťah Jána Ďuricu, ktorý sa na prestížnom otváracom plese novej sezóny zjavil v spoločnosti pôvabnej finalistky Miss Universe SR z roku 2013. Plavovláska si zoficiálnenie vzťahu so sympatickým svalovcom veľmi užívala a počas prechádzky po červenom koberci rozdávala úsmevy na všetky strany.

Zábery z noblesného podujatia sledovala aj mama malej Ninky, no pri pohľade na pompézne prezentujúcu sa dvojicu sa nestačila čudovať. Šebestová pre Nový čas podala krátke, avšak vystihujúce vyjadrenie adresované debutantskému páru z Plesu v opere. „Prepáčte, ale pýtajte sa a venujte pozornosť tým, pre ktorých bola takáto medializácia pravdepodobne splnený životný sen…“ uštipačne podotkla na margo bleskového potvrdenia športovcovej novej známosti pred zrakmi celého národa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ján Ďurica priateľka

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/sport24.sk, meggieseb