Písal sa rok 2001, keď už po okukaných boybandoch ako Backstreet Boys či ’N Sync prišla konečne nová krv v podobe štyroch cukríkov z Veľkej Británie. Volali sa Blue a v tom čase mala plagát s ich podobizňou na stene azda každá šumienka. Z tejto štvorice však s dievčatami robil najväčšie divy plavovlasý Duncan. Ako ale lámač ženských sŕdc vyzerá dnes?

“All Rise”, “One Love”, “Guilty” či spolupráca s Eltonom Johnom “Sorry Seems To Be The Hardest Word”. Tieto single máme my, deti narodené na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, stále v pamäti, napriek tomu, že po skupine Blue sa už akoby zľahla zem. Avšak ak ste patrili medzi fanynky britského boybandu, istotne si pamätáte aj na toho najchrumkavejšieho. Duncana.

Duncan James má v súčasnosti 38 rokov a nevenuje sa len hudbe a herectvu, ale očividne aj posilňovaniu. Jeho svaly by ste totiž neprehliadli, ani keby ste veľmi chceli. Hoci tvoril pár s Claire Grainger, s ktorou má dcéru Tianie Finn, pred šiestimi rokmi sa priznal k tomu, že ho priťahuje aj rovnaké pohlavie. Ešte viac pritvrdil v roku 2012, kedy prehlásil, že je homose*uál.

U Duncana by ste teda zrejme šancu nemali, to však neznamená, že sa nemôžete pokochať jeho fotkami. A aj keď si onedlho pripíše štvrtý krížik, vyzerá božsky a omnoho lepšie než v časoch svojej najväčšej slávy.

Duncan James

#lostfiles #la #photoshoot #mrduncanjames

A post shared by Duncan James (@mrduncanjames) on

Getting some kisses from my bae @tianietinyballerina 😍💏

A post shared by Duncan James (@mrduncanjames) on

Throwback ! #tats #blue #mrduncanjames

A post shared by Duncan James (@mrduncanjames) on

Blue – All Rise (2001)

Foto: Instagram