Najmladšia slovenská raperka rozdeľuje ľudí na dva tábory. Kým jedni dievčatku s prezývkou Lil Ash fandia a jasajú z jej zápalu pre hudbu v tak nízkom veku, iní nad drsnou slečnou zalamujú rukami a myslia si, žeby sa radšej mala venovať niečomu inému. Duet s jedným z najúspešnejších hudobníkov československej scény však hovorí jasnou rečou – Lil Ash má nabehnuté na veľkú kariéru.

Mať spoluprácu s Michaelom Kmeťom alias Separom je snáď snom každého začínajúceho rapera. Ambicióznej školáčke Lil Ash sa to podarilo v neuveriteľných ôsmich rokoch, čo značí, že jej hudba a prezentácia nie sú vôbec zlé.

Nový duet na hip-hopovej scéne má názov Generácia a videoklip k nemu sa za dva dni od zverejnenia na YouTube pýši viac ako 150 tisíc zhliadnutiami. Lil sa na záberoch opäť predviedla ako poriadne štýlová drsniačka, pričom tentokrát ju nezdobia len farebné copíky a dredy, ale aj umelé nechty.

Ako priebojná hviezdička naznačila na Instagrame, v budúcnosti sa možno dočkáme i skladby so Separovou dcérkou. ,,Raz dáme spolu track a odtrhneme strop,” znejú odvážne slová našej najmladšej raperky, ktorá Aničku označila za svoju kamarátku, lásku a fanúšičku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

LIL ASH – GENERÁCIA feat. SEPAR (prod. DANNY )

Zdroj/Foto: Instagram/lil_ashley_official, YouTube