Hollywoodsky úsmev, vypracované telo a podmanivý hlas. Nejedna žena by sa najradšej vrhla do náručia rapera Ramóna Beňa, no jeho srdce patrí už desať rokov krásnej tanečnici Monike Sakmanovej!

Krásna tanečnica, ktorú môžete poznať aj zo šou Tvoja tvár znie povedome, má s raperom Rakbym celoživotné plány. Po tom, čo ju sympatický umelec požiadal 10.10.2015 o ruku, sa už verejne skloňuje aj slovo svadba. Ako uviedli v rozhovore pre denník Nový Čas, veselica bude vzhľadom na veľký počet príbuzných a priateľov skutočne veľká a Monika by bola rada, ak by mala šaty od návrhára Borisa Hanečku.

Aj keď sa možno zdá, že raperi sú zväčša len hulváti s ,,lyrickým” slovníkom, počas rozhovoru Ramón nepovedal svojej rozkošnej snúbenici inak než ,,moja láska”. No môže toto byť v slovenskom šoubiznise aj po desiatich rokoch vzťahu? Môže! :)

Foto: Facebook | Video: YouTube | Zdroj: Nový Čas

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)