Známy český párik išiel ešte minulý rok definitívne od seba, no len teraz sa dočkal oficiálneho verdiktu. Súd manželov Jakuba a Agátu Prachařovcov rozviedol po niekoľko mesačnom čakaní, slávny zabávač preto neváhal na sociálnej sieti zanechať trúfalý odkaz, aký sa s veľkým pochopením nestretol.

Kým bývalá modelka sa vyjadruje na adresu ex-manžela s určitou váhavosťou, on sa na všetko prizerá s poriadnou dávkou irónie a nadhľadu. Faktom ostáva, že slávny porotca talentovej šou má s Hanychovou spoločnú dcérku Miu, ktorá bude bývalých partnerov spájať už navždy.

agata hanychova

Práve z toho dôvodu sú mnohí ľudia presvedčení o tom, že Jakubova reakcia bezprostredne po súdnom pojednávaní bola nevhodná, ba až arogantná. Moderátor sa totiž vyfotil po boku právneho zástupcu, sršiac tým najveselším úsmevom na svete. ,,Šťastnejší výraz by som ťažko hľadal. Šťastie je krásna vec,” nechal sa počuť Prachař, nadmieru spokojný s tým, že sa od matky svojho jediného dieťaťa konečne definitívne odlúčil.

Jeho slová viacerí ľudia rešpektovať nedokážu, nakoľko je vraj neprípustné tešiť sa takýmto spôsobom z rozvodu. ,,Teraz ste u mňa totálne klesol, trochu pokory by to chcelo,” znel jeden z drsných ohlasov, ktorý vôbec ojedinelým nebol. Hercova reakcia totiž vyvolala obrovskú vlnu kritiky – fanúšikovia sú presvedčení o tom, že vybavovanie si súkromných účtov verejne cez Instagram sa v takejto obzvlášť bolestivej životnej situácii vôbec nehodí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakub Prachar po rozvode

Zdroj: Instagram/Jakub_prachar | Foto: Instagram/Jakub_prachar, Agatahanychova