Choroba, únava či jednoducho roky? Ľudia i médiá špekulujú, čo sa to stalo s hercom Hughom Jackmanom od chvíle, ako na Instagrame zverejnil novú fotografiu. Nad niektorými komentármi však zostáva stáť rozum.

Austrálčana Hugha Jackmana poznáme ako krásneho muža s vymakanou postavou poloboha. Aj napriek faktu, že má 47 rokov a za sebou rakovinu kože, je to stále neodolateľný kus chlapa. Podobne ako iné celebrity, aj Jackman rád používa sociálne siete na komunikáciu so svojimi fanúšikmi. Posledná fotografia, ktorú herec zverejnil na svojom Instagrame, však získala neočakávanú pozornosť fanúšikov i samotných médií. Žiaľ, nie v pozitívnom slova zmysle. Austrálčan na nej pôsobí jednoznačne starším a unavenejším dojmom, ako sme u neho zvyknutí. K nelichotivému vzhľadu dopomohlo aj zlé osvetlenie v miestnosti.

 

Nevhodné komentáre na seba nenechali dlho čakať, pod záberom si mohol herec prečítať vety ako: „Čo sa s to s ním stalo??? Čas ho zmenil na nepoznanie,“ či  „Pane bože, toto je sexy chlap??“ Na fotografii si zgustli aj niektoré bulvárne médiá, ktoré špekulujú o návrate rakoviny či dokonca inej choroby, ktorá mohla Jackmana postihnúť. Ako je však vidieť z predchádzajúcich postov, herec je vo výbornej forme!

We're thrilled to be hosting the #gcfestival for the 5th year! September 24th, Central Park. ⭕️

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

 

Thanks for the hospitality! (And opening the doors at 4am). @prime_fitness_rx

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

 

Happy Father's Day to my Dad, Chris … And to all Dads around the world.

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

 

SIMPLIFY. #throwbackthursdays

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Foto: Instagram, Wallpaperscraft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.