Mladá herečka Zuzana Kraváriková, ktorú poznáme ako drzú Dorotu z markizáckeho seriálu Oteckovia, sa aktuálne teší z veľkej lásky. Vzťah s neznámym mladíkom Zuzka pomaly odhaľuje vo svojich videách na YouTube či prostredníctvom fotografií na sociálnych sieťach, kde je vidieť, ako celá žiari, pričom najnovšie odkryla zákutie ich prvého rande. Kam ju frajer vzal a čo na seba zamilovaná kráska hodila?

Už viac ako dva roky modro-žltá televízia vysiela s menšími pauzami ostro sledovaný seriál Oteckovia, kde okrem známych tvárí zažiarili aj nové mladé hviezdy vrátane Zuzany Kravárikovej, ktorá bola obsadená do role drzej Doroty. Mnohí fanúšikovia si určite pamätajú jej scénu, kde s Lukym zažili svoj prvý akt lásky, alebo sa tešili z jedinečného momentu, a to úvodu do dospelosti – stužkovej.

Život Zuzky sa aktuálne nachádza na podobnej časovej osi, avšak s tým rozdielom, že v skutočnosti je plavovláska naozaj veľmi milá a vždy vysmiata osoba. Aktuálne si známa kráska užíva letné mesiace natáčaním nových častí Oteckov či v spoločnosti fešného mladíka.

Hoci dvojica tvorí pár už niekoľko mesiacov, slečna sa miestom ich prvého rande pochválila až teraz. Partner ju vraj vzal do luxusnej reštaurácie, kde sa nedávno opäť vrátili, pričom herečka pri tejto príležitosti na seba hodila čierne koktejlky, výrazné biele náušnice a jemné kučery.

Zuzka Kraváriková má priateľa

Zuzka už na prvý pohľad pôsobí ako dáma, čiže presný opak Doroty, ktorú poznáme zo seriálu Oteckovia. ,,Nočná zastávka na potulkách mestom. Rio – miesto nášho prvého rande,” napísala k svojmu príspevku na sociálnych sieťach zamilovaná Zuzana.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/zuzana_kravarikova