Ostro sledovaná britská vojvodkyňa Meghan Markle sa len pred dvomi mesiacmi stala novopečenou mamičkou, keď princovi Harrymu priviedla na svet malého grófa Archieho. Napriek tomu, že tmavovláske len nedávno skončilo náročné obdobie šestonedelia, v Anglicku sa už vo veľkom polemizuje o ďalšom tehotenstve…

 

37-ročná bývalá herečka sa síce u širokej verejnosti veľkej priazni neteší, no aj tak sa stala právoplatnou kráľovskou manželkou a matkou. Začiatkom mája dala život najmladšiemu potomkovi urodzeného pôvodu, ktorému by už čoskoro mohol pribudnúť súrodenec.

meghan markle

Obrovský rozruch totiž spôsobilo jediné vyhlásenie pochádzajúce z úst svetoznámej kráľovskej expertky Melanie Bromley. Tá otvorene prehovorila o tom, že prominentní rodičia jednoznačne plánujú založenie veľkej rodiny, a v ich veku je naozaj jasné, že s týmito vecami nebudú dlho otáľať.

“Myslím si, že Meghan bude tehotná ešte tento rok,” zneli jej slová, ktoré okamžite vyvolali ošiaľ. Britské stávkové kancelárie tak neváhali okamžite vyhlásiť stávky na to, či sa z paláca ešte do konca roka 2019 dozvieme tú najkrajšiu novinku. Viacerí odborníci sa tak zhodujú, že oznámenia o radostnom očakávaní by sme sa mali dočkať najneskôr do roku 2020.

meghan markle

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Instagram/Meghanmarklest, Meghanmarkle_official