Čas letí ako voda! Ani sme sa nenazdali a z Kaliho je už polroka hrdý otecko rozkošnej dcérky Nelky. 6 mesiacov po “dni D” sa však v súvislosti s raperovou rodinkou začala vynárať otázka ohľadom druhého dieťatka.

Nelka sa ihneď po príchode na svet stala hviezdou Kaliho Instagramu, kde jej nádhernú tváričku obdivujú všetci raperovi fanúšikovia. A hoci len prednedávnom dovŕšila polroka, mnohých zaujíma, či sa jej rodičia plánujú postarať o súrodenca.

Kali s partnerkou Alicou a dcérou Nelkou

,,Moja žena plánuje druhé dieťa, teda chcela by. Ja som taký trošku že buďme vďační za jedno zdravé. Necítim sa na to, že by som mal teraz polčasu venovať jednému a polčasu druhému, aj keď jasné, že sa to zvládnuť dá,” prezradil obľúbený slovenský hudobník v rozhovore pre Nový Čas.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja sa na to momentálne necítim, ale keby bolo, tak sa určite na to budem tešiť,” potetovaný otecko, o ktorom je známe, že sa zapája do všetkých povinností spojených so starostlivosťou o bábätko, tak svojimi mierne negatívne naladenými slovami zrejme prekvapil mnohých fanúšikov.

Aktuálne však možno raperovu hlavu viac ako myšlienka na druhé dieťatko zamestnáva blížiaca sa svadba – veľká udalosť by sa mala v živote Kaliho a Alice odohrať už o necelý mesiac, a to konkrétne 7. septembra.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/dezertkalimusic