Diana Mórová patrí medzi televízne a divadelné stálice a divákov už roky ohuruje nielen hereckým výkonom, ale aj nestarnúcou krásou. Napriek tomu je však Didi dlhodobo single. Jednémho muža by si ale po svojom boku predsa len predstaviť vedela a dokonca mať s ním i dieťa! 

Herečka zavítala do valentínskeho dielu seriálu Pumpa, kde o sebe prezradila, že svoj voľný čas trávi v nemocnici na Kramároch – tam detskej neurologičke vypomáha s administratívou. Diana Mórová pre Plus JEDEN DEŇ priznala, že ju táto práca s najmladšími pacientmi baví, a tak prišla zo strany spomínaného portálu otázka, či si mamička jedináčika Quida želá v budúcnosti ešte jedného potomka.

,,Ďalšie už určite nechcem. Musím sa postarať o to jedno svoje. Žena, keď chce mať dieťa, tak by v podstate mala mať rodinu a partnera,” tvrdí slobodná herečka, ktorá má syna s bývalým priateľom Jurajom Mokrým.

,,Potrebujete poriadnu prácu, to by som potrebovala princa Harryho, aby som si mohla dovoliť ďalšie dieťa,” dodala so smiechom televízna a divadelná hviezda. Tá si živiť dve deti zo svojho príjmu nevie ako nezadaná mamička predstaviť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube- Televízia Markíza, RTVSofficial