Televízia Markíza začiatkom roka potešila seriálových fanúšikov a na svojich obrazovkách spustila snímku s názvom Druhá šanca, ktorá je skvelou adaptáciou talianskeho projektu DOC – Nelle tue mani. Príbeh natočený podľa motívov skutočných udalostí žne veľkú popularitu. 

Herci, ktorí stvárňujú postavy z nemocničného prostredia na Slovensku, sú už tunajším divákom dobre známe. Hlavnej roly na Markíze sa ujal miláčik ženského publika Janko Koleník. Avšak ako vyzeral pôvodný taliansky Andrej Fabián?

62-ročný Pierdante Piccioni je talianskym autorom knihy Meno dodici (Mínus dvanásť), ktorá sa stala predlohou spomínanej snímky. Strhujúci a dojímavý dej je čiastočne založený na jeho vlastnom živote. Práve tento talentovaný spisovateľ utrpel následkom autohavárie stratu pamäti a tucet rokov jeho života pre neho ostalo veľkým otáznikom, čo preniesol do postavy doktora Andrea Fantiho, u nás známeho ako Andreja Fabiána. Príbeh bol publikovaný v roku 2016.

V roku 2020 sa vďaka knižnej predlohe na obrazovky dostal seriál DOC – Nelle tue mani (DOC – Vo vašich rukách), ktorý u nás poznáme ako Druhú šancu. Na Apeninskom polostrove sa neľahkej úlohy zahrať ambiciózneho doktora tápajúceho v spomienkach chopil 43-ročný fešák Luca Argentero. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailyhindnews.com, markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial/docnelletuemani/pierdantepiccioni