Božena Candráková patrí medzi najvýraznejšie tváre reality šou Farma. Vo štvrtej sérii sa prebojovala až do úplného finále, kde po dueli s Pavolom “Pacom” Stykom odišla domov ako porazená. Vďaka vidieckej súťaži však získala omnoho viac než len peniaze. Práve Farma ju spojila s kontroverzným Rezom Givilim.

Božka sa rozhodla prehovoriť o sklamaní po ukončení vzťahu so svojím dlhodobým partnerom Rezom. Po rozchode totiž musela opustiť brány Slovenska a spolu s ďalším exfarmárom Števom Vojtekom ušla do zahraničia. Zábery z ich spoločnej dovolenky nájdete >>>TU<<<.

Napriek tomu naposledy prehovorila o sklamaní z farmárskej lásky. „Som trošku sklamaná zo vzťahu, ktorý bol. Možno som to čakala, možno nie, ale nebanujem,“ otvorila sa pred tisíckami sledovateľov, „Ja si potrebujem oddýchnuť od všetkého. Od ľudí, ktorí robia stále nátlaky kvôli vzťahu, čo bol s Rezom.

Givili však nezaháľa a pred celým Slovenskom ukazuje šťastie a lásku po boku novej partnerky, ktorá nahradila Božkine miesto len krátko po rozchode. Počkať, nezdá sa vám tento príbeh povedomý?… Veď tu sa opakuje história Dary Rolins s Patrikom Vrbovským!😀

Foto: Instagram, Facebook l Zdroj: Cas.sk