Východniari Nicoletta Tóthová a Martin „Robiňo” Mihálik boli jednoznačne najstabilnejším párom 11. série Farmy. Avšak podobne ako krátke vzťahy Kristi Dali s Radom Dulinom a Mirky Csorbovej s Matejom Jurkovičom napokon aj ten ich časom podľahol tlaku reality. Konflikty, ktoré spolu exfarmári po odlúčení majú, prerástli do takých rozmerov, že ich možno čoskoro bude musieť riešiť polícia.

Zahľadeli sa do seba už pred vstupom do reality šou a na Farme k sebe mali veľmi blízko. Keď napokon Nicoletta vypadla z hry, Robiňo to niesol veľmi ťažko. Do finále sa napokon nepodarilo prebojovať ani jednému z nich, médiá však ešte dlho plnili články o tom, že síce nezískali 75.000 eur, no ušla sa im tá najväčšia výhra – láska. Ani toto už ale nejaký čas nie je pravda.

Keď sa pred niekoľkými týždňami začalo rozprávať o rozchode, po zverejnení exfarmárových neurčitých slov Robiňo slovne napadol redaktorku nášho magazínu a Nicoletta ho v primitívnych urážkach družne podporila. Tentokrát už koniec vzťahu obaja otvorene priznávajú. Východniarka dokonca zverejnila konverzácie plné urážok a vyhrážok, ktorými ju častuje nielen bývalý partner, ale aj jeho kamaráti a príbuzní. Spočiatku sa k celej veci odmietala vyjadrovať, Martinove správanie ju však napokon vyprovokovalo k obrane.

„Chcel si vojnu, tak ju budeš mať,” napísala Nicoletta vo verejnom odkaze. „Nechcela som celému Slovensku ukázať, aký si ,dobrák’ a je mi k**va ľúto, že tak zdravo pri**baný človek ako ja sa tu s tebou musí hrať na Pata a Mata ako v škôlke. Si obyčajná k**va v mužskom rode, ktorý si ho nechá vyfajčiť za odvoz na diskotéku. Hanbím sa za seba, že si sa ma dotkol.” 

Hoci si Nicoletta priznáva podiel viny na rozchode, odmieta, aby s ňou bolo zaobchádzané takýmto spôsobom. Keďže sa Martin okrem iného vyhráža, že zverejní jej intímne fotografie, slušne mu pripomenula, že by tým spáchal trestný čin.

„Môžeš sa mi ty, láska moja bývalá, vyhrážať nejakými fotkami, ktoré ti poposielali moji bývalí. Tie fotky sú už od mája minulého roka na kriminálnej polícii, kde to riešia dokonca s Amerikou, takže máš smolu, lebo tie fotky videl už celý svet a, žiaľ, nič na nich ani nie je vidieť,” dodala.

Robiňo sa však odmieta vzdať a vytrvalo svojej bývalej priateľke vypisuje a nahráva správy, v ktorých si často protirečí. Tvrdenia ako „nemysli si o sebe, že si pekná žena” a „ja by som sa k tebe aj vrátil, ale ty to musíš chcieť ako žena” či „mám ťa rád” sa v konverzáciách nelogicky miešajú.

Nateraz teda vieme iba to, že Nicoletta a Robiňo proti sebe vedú tvrdý boj, ktorý sa v tom lepšom prípade skončí uzmierením a rozumnou dohodou. V tom horšom bude mať potenciálne veľmi škaredú dohru na súde.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/nicol_e_tta, TV Markíza