Markizák Viktor Vincze rozhodne vie, ako zaujať! Dlhodobú vášeň pre triedenie odpadu pretavil na účinkovanie v skvelej hudobnej novinke, venovanej predovšetkým deťom. Spevácky výkon moderátora a výstižný text však majú obrovskú tendenciu osloviť aj dospelé publikum!

Manžel televíznej stálice Adely Vinczeovej avizoval zrod čerstvého videoklipu k piesni od obľúbených interpretov Smejka a Tanculienky. Rytmická skladba nabáda deti k tomu, aby sa viac zamýšľali nad ochranou životného prostredia.

smejko a tanculienka

Od miláčikov detí prijal pozvanie do klipu práve najzarytejší zástanca eko života v rámci domáceho šoubiznisu. Avšak 30-ročný influencer sa neprišiel len prizerať – svoje spevácke nadanie naplno využil a dokonca sa nečakane prevtelil do roly rapera, čo poriadne prežíval.

,,Raperi, od dnes pozor! Vstupujem na scénu nekompromisne a natvrdo hovorím svoj odkaz. Drsnejší ako rapavý chrbát Rytmusa, mocnejší ako CBD Majka Spirita. Viktor Vincze ejkejej šalánsky ofinkový ekokrocan. Vychovala ma skládka, tu sa končí sranda!“ moderátor spravodajstva zostra uviedol vlastný vstup na hip-hopovú scénu!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Viktorvincze, YouTube | Foto: YouTube