Asi najslávnejšia hviezda jojkárskej Súdnej siene Renáta Názlerová sa v minulosti pokúšala pod odborným dozorom zatočiť s prebytočnou hmotnosťou. Spočiatku sa tešila zo skvelých výsledkov, keďže schudla neuveriteľných 22 kíl, no neskôr sa začala postupne vracať k pôvodným krivkám. 52-ročná brunetka si zo svojho vzhľadu ťažkú hlavu nerobí, čo sa však nedá povedať o neprajníkoch – pre tých má moderátorka jasný odkaz!

Hoci trpí viditeľnou nadváhou, dokáže sa bez okolkov prezentovať na spoločenských akciách, kde vábi pohľady v luxusných róbach a srší pozitívnou energiou. Možno práve toto dvíha zo stoličiek desiatky ľudí, ktorí na sympatickej jojkárke nenechávajú nitku suchú.

renáta názlerová

Názlerová má neoprávnenej kritiky kvôli postave plné zuby, natočila preto video, kde detailne objasňuje svoj vlastný pohľad na potrebu ľudí hodnotiť a súdiť ostatných. Ako sama priznáva, počas televíznej kariéry sa o sebe dočítala zopár veľmi hnusných poznámok. ,,Ako môže byť niekto, kto je tak nechutne tučný, krásny?” pýtala sa vraj jedna pani, z ktorej výčitiek išla akási zúrivosť.

Jojkárska stálica sa zdôverila s tým, že napriek nadváhe žije absolútne bežným životom. ,,Predstavte si, že aj tučné ženy sa páčia. Predstavte si, že aj ženám s kilami navyše muži nadbiehajú a dvoria. Predstavte si, že aj my sme milované a obdivované, a predstavte si, že máme normálny milostný život.” 

renáta názlerová nadváha

Pani Renátka je presvedčená o tom, že nenávisť a nutnosť sledovať dianie okolo cudzích osôb pramení z nespokojnosti s vlastným životom. Práve z toho dôvodu sa jej nekonečné výčitky bytostne nedotýkajú, keďže hejteri by mali podľa nej mali v prvom rade hlbšie nahliadnuť do svojho vnútra a pátrať po komplexoch, ktoré ich nútia strpčovať život iným. Celé video na tému “Prečo sú ľudia netolerantní” si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Renata.nazlerova