Agáta Hanychová je maminou dvoch detí – syna Kryšpína a z manželstva s českým zabávačom Jakubom Prachařom má 4-ročnú dcérku Miu. O tej sa prednedávnom v istej talk show vyjadrila veľmi drsným spôsobom. Jej slová síce pobúrili mnohých rodičov, no našli sa aj takí, ktorí sa do malej princeznej ostro pustili. 

Atraktívna kráska v Extra Host prehlásila, že je Mia naozaj zlé dieťa a taktiež uviedla, že jej dcéru možno opísať slovami ako zvláštna či rozkošná, pretože to sa o škaredých dievčatách hovorí. Podľa Agáty je 4-ročná princezná príliš podobná otcovi a dúfa, že z toho raz vyrastie. Pochopiteľne, tieto slová spustili na mamičku vlnu kritiky.

Modelka žijúca v susednom Česku na svoj Instagram pridala fotografiu dcérky, kde sa v komentároch stretlo mnoho názorov. ,,Tak hlavne, že o nej verejne hovorí, že nie je pekná. Matka roka, fakt! Ty má v hlave totálne nas*até,“ rozčúlila sa istá žena. ,,Je mi z teba na zvracanie, Agáta. Si neuveriteľne dementná. Raz sa za teba budú tvoje deti hanbiť. Za tvoju debilitu a za to, že si k*rva!“ vulgárne napísala ďalšia.

Naopak, skalní fanúšikovia slobodnú mamičku obraňovali. ,,Ty vole! Tu sú niektoré pin*y! Neznamená predsa, že keď je niekto známou osobou, tak sa do nej musí kopať alebo chytať za slová. Nesledujem predsa niekoho, kto ma se*ie. Závisť je hrozná vec,“ obránila rozvedenú herečku neznáma žena.

Samozrejme, našla sa hromada povzbudzujúcich komentárov pre Miu, no smutné je, že sa objavilo zopár ľudí, ktorí sa do malej škaredo púšťali.

,,Rozmaznaný spratek v hrozných handrách,“ kriticky uviedol profil bez vlastnej fotografie k snímke 4-ročnej slečny. ,,Je furt strapatá, ako keby preletela kríkmi,“ Niekto dokonca napísal: ,,Strašiak do kapusty!“ Čím si takéto nechutné urážky maloletá vyslúžila, nevedno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/agatahanychova, extra.cz