Jednou z najvýraznejších účinkujúcich poslednej série reality šou Farma bola bez najmenších pochýb česká playmate Petra Palusková, ktorá sa síce od roboty nešla pretrhnúť, no i napriek tomu sa dostala v hre pomerne ďaleko. Ostatní účastníci si z nej často robili srandu, čo neniesla najlepšie a ako takou oporovou sa jej snažila byť Kvetka, ktorá farmárom neraz dohovárala, aby so svojimi nepeknými rečami a poznámkami na jej adresu prestali.

Petra po skončení šou odišla do ďalekej Austrálie, kde sa za rekordne krátky čas stihla zasnúbiť, a dokonca aj vydať za neznámeho pána. „Po tom všetkom, čo som si prečítala, prestávam zdieľať informácie zo svojho súkromia. Zašlo to do hraníc, ktoré viac nie som ochotná tolerovať,“ napísala exfarmárka k jednej z fotiek na sociálnej sieti, čím dala jasne najavo, že okolie o svojom terajšom živote nemieni vôbec informovať.

I napriek tomu, že osobné detaily nezverejňuje, predsa sa občas vyzná zo svojich pocitov a zazdieľa i aktuálnu fotku. „Nikdy by som neverila, čo sa mi za tak krátky čas môže prihodiť v Austrálii, ktorá sa stala tou najlepšou školou v mojom živote. Prehodnotila som tu hodnoty a štýl svojho života, a chcem veriť, že som sa tu stala o niečo múdrejšou a lepšou ženou. Austrália, ďakujem,“ zverila sa Peťa svojim fanúšikom. Okrem toho sa opäť venuje kresleniu, ktoré patrí medzi jej dlhodobú srdcovú záležitosť. Nuž, ako sa zdá, Petra je v Austrálii viac než spokojná.

Foto: Instagram