Je len málo hercov, ktorých rovnako zbožňujú muži aj ženy, hoci každé pohlavie pre niečo iné. Jason Statham je toho živým dôkazom! Chlapom sa páči predovšetkým jeho bojovnosť a dobrodružná povaha drsne vyzerajúceho chlapíka, zatiaľ čo ženám sa z neho trasú kolená z úplne iných dôvodov. Tu je niekoľko z nich, ktoré nám na urastenom filmovom profíkovi imponujú najviac!

 

1. Drsňák s citlivým vnútrom

Už len hercov vzhľad ho automaticky predurčuje na postavy chladnokrvných zabijakov, veď priznajme si samy – krvavé rany na jeho svalnatom tele nás priťahujú zo všetkého najviac. Žiadna padavka, ale poriadny chlap, ako má byť! No aj napriek tomu sa k ženám vo svojom okolí správa vždy slušne a galantne, jednoducho gentleman, aký sa dnes už len tak nevidí! No vie sa aj zamilovať, prejaviť svoje city, a to nielen vo svojich filmových úlohách, veď už osem rokov tvorí pár s krásnou modelkou Rosie Huntington-Whiteley, ktorá mu minulý rok stihla porodiť aj prvého spoločného potomka.

Jasona Stathama ženy milujú

2. Vypracované telo poriadneho chlapa

Hoci nás mnohé svetové celebrity na svojich instagramových profiloch pravidelne zásobujú dokonale vyzerajúcimi telami z posilňovní, žiadne na nás nepôsobí tak, ako práve telo slávneho filmového kuriéra. Jeho hrudník je vysekaný ako skala a skutočnú mužnosť mu dodáva aj absentujúca žiletka, ktorú Jason, našťastie, nepoužíva. Skrátka, žiadna slečinka s narcistickými sklonmi, ale skutočný muž, ktorý sa na nič nehrá.

filmový kuriér Jason Statham

3. Holá hlava je jednoducho vrrrrrr

Vyšlo už mnoho výskumov, ktoré potvrdzujú, že holohlaví chlapi sú v ponímaní žien jednoducho božskí, a to nielen v posteli! Ultra krátky, resp. žiadny porast na hlave nás odjakživa priťahoval, aj keď si to mnohé z nás len s nevôľou priznávame. Jasona s hustým három si vlastne predstaviť ani len nevieme a je vlastne dobre, že to príroda v jeho prípade zariadila práve takto.

4. Obleky, obleky, obleky…

Mnohí muži sa tomuto kusu odevu bránia ako čerti kríža a oblek na seba nahodia len pri mimoriadnych príležitostiach, aj to ešte s nevôľou. Obrovská chyba! Nie je predsa nič príťažlivejšie ako dobre oblečený muž, najlepšie v perfektne padnúcom obleku, ktorý nám dáva príležitosť na hriešne myšlienky. A Statham v ňom vyzerá ako chodiaci poloboh, čo si budeme navrávať!

5. Životný štýl dobrodruha

Chlap, ktorý polovicu svojho života presedí na pohovke držiac v jednej ruke pivo a v druhej televízny ovládač, stráca časom svoju príťažlivosť, nech by bol akokoľvek dokonalý. Každá žena chce predsa po svojom boku akčného chlapa, ktorý sa nebojí nových výziev a ide si za svojimi snami, hoci ho stoja mnoho úsilia. Akákoľvek aktivita, ktorej sa muž pravidelne venuje, o ňom veľa vypovedá a v očiach nežnejšieho pohlavia vyvoláva pocit uznania a rešpektu. Páni, nech je vám herecká hviezda príkladom!

Foto: Facebook, Instagram