V tretej sérii reality šou Farma bol jednoznačne najvýraznejším článkom Ján Strausz, ktorý okolo seba rozosieval samé zlo a intrigy, čo bola jeho taktika, ako sa dostať k výhre. K tej sa napokon ani len nepriblížil, keďže bol práve kvôli svojmu správaniu televíznym tímom zo súťaže rázne vyradený. Spomínate si dnes ešte na tohto rebela?

Jano mal v roku 2012, kedy ním plieskali ambície odniesť si z Farmy rozprávkovú výhru 50 000 eur, 27 rokov. Už na prvý pohľad bolo jasné, že nejde o žiadneho sladkého chlapčeka s nevinnou minulosťou. Potetovaný drsniak dokonca absolvoval 8-mesačný pobyt vo väzení, a to kvôli predávaniu drog.

Jan Strausz

Rebelanstké sklony Strausz, samozrejme, prejavil aj na Farme, čo vyvrcholilo v momente, keď už jeho neúnosné správanie televízia nevydržala a z hry ho nadobro vyhodila. V tom čase však možno málokto vedel, že je Ján bratom Reného, ktorý si pár rokov nato vzal za ženu najznámejšiu slovenskú influencerku Zuzanu Plačkovú – v období Janovej televíznej kariéry bola dvojica rozídená.

Od účinkovania Rytmusovho dvojníka v obľúbenej reality šou ubehlo 7 rokov, počas ktorých mu na tele pribudli nové kérky, tmavá brada, veľký kus šarmu a zároveň ubudli nejaké tie kilečká. Nielen o ženách sa dá teda povedať, že zrejú ako víno – 34-ročný Košičan dnes vyzerá omnoho lepšie než kedysi!

Ján Strausz vo Farme 3

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Janove aktuálne fotky

Foto: Instagram/janstrausz, Facebook/Farma