Neprešiel dlhý čas a okolo úspešnej influencerky je opäť dusno. Po tom, čo Nela Slováková zaplavila médiá kauzou spojenou so Zuzanou Strausz Plačkovou, sa kontroverzná blondínka pustila do ďalšej influencerky – tentokrát do Agáty Hanychovej.

Čo na srdci, to na jazyku. Aj tak by sa dala opísať víťazka Hotela Paradise, ktorá sa tentokrát obula do tehotnej modelky. Dôvodom má byť fakt, že ani samotná Agáta v minulosti nešetrila urážkami na jej adresu, a tak sa po otázke zo strany fanúšikov rozhodla reagovať.

„Stále sa ma pýtate, čo proti nej mám. V podstate nič. Pre mňa je Agáta totálne odporný, nezaujímavý, falošný a arogantný človek, a to, bohužiaľ, aj z osobnej skúsenosti, keď som mala tú „česť“ byť vedľa nej. V živote som nezažila arogantnejšieho človeka,“ Nela sa ohradila a následne si neodpustila ani zopár štipľavých slov na milostný život kontroverznej modelky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Tretie dieťa, s tromi chlapmi, ja sa už v tom nevyznám. Strieda ich ako ponožky a pri čísle dvadsať to už podľa mňa prestal národ počítať,“ Slováková sa zabávala na Hanychovej románikoch, pričom uviedla, že jej urážky nie sú smerované na očakávané bábätko, ale skôr na vzťah s boháčom Jaromírom Soukupom.

Zdroj/Foto: Instagram/NelaSlovakova, AgataHanychova