Film A Star Is Born, v slovenskom preklade Zrodila sa hviezda, spôsobil totálne šialenstvo. Rovnaký úspech ale zožala aj jeho titulná skladba Shallow, ktorá za posledné mesiace odznela v podaní množstva známych i menej známych osobností. Najnovšie sa o prerábku nádhernej balady pokúsila slovenská speváčka Sima – z drsnej raperky sa tak stala nežná romantička! 

Slovenská speváčka Simu sa dostala do povedomia v roku 2012 vďaka šou Hlas Československa, ktorá vládla televíznym obrazovkám aj uplynulé týždne, pričom včera sme spoznali jej aktuálnu víťazku z tímu rapera Kaliho Annamáriu d’Almeida.

Pred siedmimi rokmi však v spomínanej súťaži okrem talentovanej Trnavčanky zažiaril i Juraj Zaujac a práve týchto dvoch spevákov najnovšie spojila svetoznáma skladba Shallow z filmu Zrodila sa hviezda, ktorú si zo Siminých úst vyžiadali jej fanúšikovia.

,,Vy ste rozhodli o tom, aký song by ste chceli počuť v mojom podaní a keďže jednoznačne vyhrával tento duet, pozvala som si ako hostí @jazzfunkmana @m1i9k8e2 (@shotup.purerock),” predstavila svoj nový cover slovenská kráska, ktorá verí, že ním ľuďom vyčarí úsmev na tvári. Úsmev a dojatie by však blondínka rozhodne našla aj u pôvodných interpretov Lady Gaga a Bradlayho Coopera, keďže je jej verzia Shallow naozaj prekrásna!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube