S Anetou Pariškovou sa život vôbec nemazná. Keď po dvoch nevydarených manželstvách spoznala Miroslava Polakoviča, za ktorého sa na jeseň roku 2019 vydala, o pár mesiacov neskôr jej šťastie prekazila zákerná rakovina. Po náročnej liečbe sa obľúbená moderátorka opäť teší z každodenných radostí, ku ktorým patrí aj jej milovaná práca.

Verejnosti je známe, že manžel Anety Pariškovej dlhodobo žije a pracuje v Amerike. Pred Veľkou nocou sa za ním presťahovala aj moderátorka s tromi synmi, avšak nie natrvalo. Nakoľko blondínku vídame v hlavnom spravodajstve TV JOJ, je jasné, že sa pravidelne vracia na Slovensko, kde chodí i na lekárske kontroly.

pariškova

Pri sledovaní televíznej stálice na obrazovkách si niektorí diváci kladú otázku, prečo si po ťažkom boji s rakovinou nedá Anetka s prácou na nejaký čas pokoj, navyše, keď sa jej rodina nachádza v USA. Neznáme dámy svoj názor napísali aj verejne.

„Super, nech je zdravá, ale už ako keby JOJ krachla bez nej. Manželov mala, super priateľa, či kto to vlastne zase je, a stále ju buď neuživia, keď sa potrebuje stále ukazovať, či neviem. Deň po pôrode sa ukazuje, keďže v Jojke je plno šikovných hlásateliek. Behať medzi USA a Slovenskom dá zabrať aj Trumpovi a nie žene s diagnózou a hlavne MATKOU,” žena rozvírila pokojnú hladinu pozitívnych komentárov pri fotke moderátorky sediacej za hlásateľským stolíkom. Populárna mamička sa rozhodla zareagovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Iba zlí a toxickí ľudia mi dávajú zabrať, nič iné! Ale ani im nedovolím, aby mi ničili šťastie a zdravie. Teším sa, že mám úžasného manžela, deti, skvelú rodinu, priateľov a prácu, ktorá ma baví. Aj vám prajem veľa zdravia, šťastia a lásky,“ s pokojom odpísala vyrovnaná Aneta.

I ďalej sa však našli uštipačné slová. ,,Skúša trpezlivosť a milosrdenstvo Pána Boha. Alebo si neváži život. Neverím že až tak zbožňuje svoju prácu, že riskuje zdravie, rodinu a pod. Skôr sa mi zdá, že jej chýba sláva a to, aby sa o nej písalo,” znie názor ďalšej Slovenky. „Pani Magdaléna, keď už spomínate Pána Boha, počuli ste už o tom, že, nesúď, lebo budeš súdený‘? Skúste si na to spomenúť, keď budete najbližšie na niekoho hádzať špinu. Prajem vám pevné zdravie a veľa lásky,“ Anetka odkázala kritičke.

Zdroj/Foto: Facebook/Aneta Parišková