Veľkému priateľstvu medzi vizážistkou Miroslavou Fabušovou a spevákom Davidom Keyom koncom augusta odzvonilo. Potýčka v nitrianskom byte, ktorý dvojica obývala, má teraz dohru.

Po tom, čo mala Mirka fyzicky napadnúť Davida, bola do jej prenajatého bytu spevákom privolaná polícia. Trestné oznámenie však na svoju dnes už bývalú kamarátku zatiaľ nepodal, no plánuje tak urobiť a neobíde ani majiteľku bytu, ktorá robí aktuálne mladíkovi problémy.

„Začalo sa to hrotiť cez správy, ale aj cez majiteľku jej bytu. Vyvolávajú mojim rodičom a vyhrážajú sa im, ale oni s tým nič nemajú, keďže ja som dospelý človek,“ prezradil redakcii Nový Čas blondiak, ktorý mal pri hádke rozbiť vchodové dvere do bytovky.

„Poslali mi faktúru na 1 500 eur, čo je nereálne. Majiteľke Mirka povedala, že tam boli drogy a takéto veci. Tá mi začala nadávať, že som feťák. Ona však nevie, koho si tam ubytovala, myslím Mirku,“ bez servítky uviedol influencer, podľa ktorého slov Fabušová denne holdovala alkoholu. „Všetko sú to klamstvá od Mirky, lebo ona dobre vie, že ja drogy neužívam, preto pôjdem na políciu,“ vyjadril sa nahnevaný David.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/davidkeyofficial