Dve najväčšie hviezdy módnej televízie majú k sebe veľmi blízko. Hoci je medzi riaditeľkou Gabrielou Drobovou a moderátorkou Jasminou Alagič len 15-ročný vekový rozdiel, tehotná brunetka vníma svoju šéfku nielen ako skvelú priateľku, ale dokonca ako druhú maminu. Gabika po boku prominentnej tehuľky neustále stojí, pričom sama priznala, prečo sa z jej radostného očakávania tak veľmi teší.

Pôvabná Balkánka si momentálne užíva jedno z najkrajších období v živote – spolu so snúbencom Rytmusom sa totiž pripravujú nielen na veľkolepý svadobný deň, ale i na príchod prvorodeného synčeka. Pri všetkých dôležitých momentoch nesmie chýbať ani riaditeľka Fashion TV, ktorá spolu so zamilovanou dvojicou všetko emotívne prežíva.

alagic drobova

Rytmusova láska tak Gabiku na sociálnej sieti oslovuje “moja mama”, z čoho je jasné, že výborné priateľky majú medzi sebou až familiárne väzby. Drobová ale priznáva, že radosť z Jasmininho šťastia pramení trochu aj z nenaplnenej túžby po dieťatku.

,,Juuuuj, ako sa teším, keď sa iní tešia. Najlepšia energia na svete. Praktická fashion mikina dlhšieho strihu, aby bola “naša” fazuľka v teple a pohodlí. Ľudia, ja som tak šťastná. Mne síce dieťatko dopriate nebolo – pre tých, ktorí to ešte nezachytili, nebolo to moje rozhodnutie – ale to neznamená, že nemôžem dávať lásku všetkým detičkám okolo mňa,” zanechala blondínka dojemný odkaz smerom na snúbencov a ich malú “fazuľku”.

alagic drobova

Mnohí preto úspešnej producentke vyjadrujú za takéto silné empatické prejavy obrovskú podporu a sympatie. Gabriela sa tak netají tým, že po boku tehotnej Alagič sa i ona sama istým spôsobom cíti ako hrdá mama a zároveň stále verí, že sa aj jej raz túžbu po bábätku podarí naplniť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

drobova

Zdroj/Foto: Instagram/gabrieladrobova