Keď vyplávala na povrch informácia o vzťahu medzi úspešným futbalistom Filipom Šebom a o 10 rokov mladšou speváčkou Emmou Drobnou, fanúšikovia ostali ako vo vytržení. Dvojici sa podarilo vytvoriť priam idylický párik dvoch mladých uznávaných ľudí, ktorých vzájomné spolužitie pôsobí miestami ako z romantického filmu. Zaľúbenci už majú dokonca za sebou prvý spoločný rok – pri tejto príležitosti si pri plážových fotkách zanechali zopár vyznaní!

Tohtoročné leto sa pomaly, ale isto chýli ku koncu, no mnohí si ešte uchovávajú v živej pamäti spomienky z dovoleniek, kde sa aspoň na pár dní odklonili od každodennej rutiny. Na skutočne horúcom pobyte sa spoločne ocitli Emma Drobná a Filip Šebo, z ich fotografií na pieskovej pláži sála slnečná energia na všetky strany.

emma drobna filip šebo

Nadaný športovec a inšpiratívna hudobníčka nepotrebovali ku šťastiu nič iné len plavky, deku a jeden druhého. ,,Rozjasňuješ moje dni už presne rok. Tak veľmi ťa milujem!” atraktívna plavovláska priznala, že sa s drahou polovičkou schádzajú už presne 12 mesiacov. Dvojica si tak vymenila zopár láskyplných slov, doplnených srdiečkami. Pozornosť však pútalo aj čosi iné!

Nielen vymakaný útočník sa pýši vyrysovanými krivkami, ani jeho vyvolená za ním vôbec nezaostáva. Emma predviedla po Filipovom boku dokonale štíhlu postavičku a pevné dlhočizné nohy, s akými je radosť pózovať. Drobná so Šebom sa bezpochyby radia medzi absolútne najkrajšie páry v rámci domáceho šoubiznisu!

Fotky Emmy Drobnej a Filipa Šeba z pláže nájdete TU

drobná šebo pariž

Zdroj: Instagram/Emmadrobna | Foto: Instagram/Sebofilip