26-ročná speváčka Emma Drobná patrí medzi najvýraznejšie účastníčky v celej histórii česko-slovenskej SuperStar. Po výhre rozhodne do zabudnutia neupadla, keďže neustále maká na nových a mimoriadne chytľavých hudobných dielach. Pred pár dňami prekvapila zvodnou pózou v priliehavých šatách, kedy potvrdila krásnu novinku!

Už päť rokov sa jej osoba spája s nálepkou výherkyne v šou SuperStar, ona si však vo svete šoubiznisu razí vlastnú, nevyšliapanú cestu. Vždy, keď vypustí do éteru čerstvý song, stane sa okamžite jedným z najhranejších rádiovách hitov v našich končinách, ako je tomu i v prípade nedávnej skladby s názvom Yeah Baby!

emma drobná

Príťažlivý zjav, postavička modelky a autentický prízvuk predurčujú Emmu Drobnú na obrovský úspech nielen na Slovensku, možno práve preto kráska naďalej intenzívne útočí na čo najvyššiu počúvanosť. Zaujať pozornosť dokázala v odvážnych obtiahnutých šatách, ktoré tentokrát odhalili nielen parádne vyšportované krivky…

,,Nový album vychádza už tento mesiac!” speváčka nesmierne potešila skalných fanúšikov, ktorí sa už v poradí druhého “dieťaťa” našej hudobnej ikony nevedia dočkať. Nakoľko sa posledné kúsky z dielne krásnej blondínky nesú v pozitívnejšom a rytmickejšom duchu, možno očakávať, že dokončujúci sa album zaujme široké spektrum nadšencov umenia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

emma drobna insta

Emma Drobná – Yeah Baby!

Zdroj: Instagram/Emmadrobna | Foto|Video: Instagram/Emmadrobna, YouTube