A je to vonku! Dnes je definitívne jasné, že reči o tom, že speváčka Emma Drobná tvorí pár s bývalým futbalistom Filipom Šebom, nie sú len klebety. Potetovaný fešák už dokonca o ich vzťahu prezradil aj viac, pričom sa nevyhol ani úprimnému vyznaniu ,,ľúbim ju”.

Emma a Filip sa prvýkrát spolu ocitli v spoločnosti až o niekoľko mesiacov neskôr, než medzi nimi vzplanula láska. Stalo sa tak uplynulý pondelok na odpremiérovaní speváčkinho nového videoklipu, kam ju Šebo ako správny priateľ prišiel podporiť. A ako to už u väčšiny zaľúbencov býva zvykom, dvojica sa neubránila nežným dotykom, objatiam či bozkom, ktoré prítomným nemohli uniknúť.

Vrátili sme sa do detských čias…

Ak by ste si ale mysleli, že týchto dvoch mladých ľudí spojila nejaká šoubiznisová akcia či párty, musíme vás vyviesť z omylu. Emma a Filip sa spoznali tak, ako je to už v dnešnej dobe naozaj unikátne. ,,Na prvom rande sme išli na zmrzlinu. To je až neuveriteľné, by som povedal. Stretli sme sa v jednu hodinu, v jednu minútu na lavičke v meste, tak ako to chodilo v minulosti, vôbec teda nie tak, že napríklad na diskotéke,” športovec o zrode romantickej lásky porozprával v rozhovore pre portál Pluska.sk. Čo vás možno taktiež prekvapí – fešáka pozvala na zmrzku Emma a dokonca ju aj zaplatila.

Emma drobna

,,Bolo to úplne, povedal by som, že až pubertálne zaľúbenie sa, malo to pubertálny, bezmobilný, bezsociálnomediálny normálny priebeh, ako by sa to malo zažiť a ako sme to my zažili. Bolo to medzi nami dvoma, bolo to skrátka také, aké to malo byť,” rozplýval sa šťastný Šebo, ktorý si vraj váži, že sa nestretli v nočnom klube o 4. ráno pod vplyvom alkoholu a ani si nedával lajky na Instagrame. ,,Vrátili sme sa do detských čias a preto si myslím, že naše chvíle sú o to úprimnejšie,” prezradil s nadšením.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Medzi slovenskými hviezdičkami to vyzerá skutočne vážne – ich vzťah je vraj tam, kde sú iné až po dlhšom čase. ,,Myslím si, že netreba v mojom veku aj pri Emminých skúsenostiach teraz pol roka chodiť večer do kina a spoznávať sa,” uviedol Filip, nebrániaci sa ani verejného priznania – ,,ľúbim ju.” Dvojica dokonca spolu strávi aj Vianoce, a to v ďalekej Austrálii. ,,Budeme tam sami dvaja a veľmi sa z toho teším,” uzravel tému svojej novej lásky úspešný športovec.

Zdroj: Pluska.sk | Foto:  František Gažík, Instagram/emmadrobna, sebofilip