Drew Barrymore, ktorú všetci poznáme z filmu Charlieho anjeli, Pieseň pre nevestu, Donnie Darko, Nepobozkaná, Večný príbeh či ako malé dievčatko z filmu E.T. mimozemšťan, je aj najpriek svojmu zrelému veku stále krásna žena, o čom nemôže nikto pochybovať. Ako sa však zdá, ona to momentálne vidí inak a k nedávnej fotke na Instagrame napísala poriadne výstižný popis: “OMG, ako som mohla dovoliť, aby to bolo takéto zlé?”

Drew, ktorá je na očiach verejnosti už od svojho útleho detstva, sa o seba rada stará, líči, dopraje si pravidelný pohyb, dáva si záležať na tom, čo jedáva a taktiež nás denne inšpiruje rôznymi projektami, do ktorých sa pravidelne zapája. Blondínka je navyše mamou dvoch detí, o ktoré sa s láskou stará a, samozrejme, na plný úväzok sa venuje aj práci vo filmovom priemysle, či už ako herečka alebo režisérka a producentka.

Nikto jej preto nemôže zazlievať, že jej niekedy jednoducho nezostáva čas a energia na to, aby si našla chvíľku len pre seba. Ona to však, našťastie, berie s nadhľadom a nemá najmenší problém zverejniť na svojom Instagrame fotografie, na ktorých má neupravené obočie a vlasy, z ktorých jej presvitajú šedinky.

Po tom, čo sa sympatická plavovláska so svetom podelila o nespochybniteľný dôkaz toho, že aj ona je len ,,obyčajný človek” ako každá z nás, napísala k ďalšej fotografii krásne vyjadrenie: ,,Som matka. Pracujem ako blázon. Cítim sa tak vďačná, že mám prácu, ktorú milujem. Viem, aké mám šťastie a nikdy to nepovažujem za samozrejmosť,” uviedla Drew, pričom dodáva, že sa jej niekedy jednoducho nechce zaoberať všetkým tým, čo so sebou prináša ,,byť dámou”. Milujeme ťa, Drew!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.