Herečka Drew Barrymore sa na televíznych obrazovkách ukazuje prakticky celý svoj život, veď už v jedenástich mesiacoch účinkovala v reklame na potravu pre psy. Alkohol, drogy, búrlivé večierky a pracovne vyťažený život sa na nej však značne podpísali, pretože herečka síce oslávila len svoje 41. narodeniny, no neupravená a bez výrazného make-upu pôsobí omnoho staršie.

Drew Barrymore si doslova podmanila celý svet ako rozkošná Gertie vo filme E.T.- Mimozemšťan, ktorá z nej spravila zo dňa na deň hviezdu prvej veľkosti. Vplyv šoubiznisu spôsobil, že už ako 9-ročná začala fajčiť, v jedenástich piť alkohol, v 12. skúsila marihuanu a v 13. šňupala kokaín! V tomto veku sa prvýkrát dostala na odvykaciu liečbu, kde sa pokúsila o samovraždu a nakoniec o tomto životnom období napísala knihu ,,Malé stratené dievčatko”. Kontroverzná hviezdička zažila svoj comeback vďaka filmom “Vreskot” či ,,Dámska jazda”, no nám najviac utkvela v pamäti v akčnej komédii “Charlieho anjeli”, kde predvádzala kaskadérske kúsky od výmyslu sveta. Drew je obľúbenou herečkou v romantických filmoch, z tých úspešnejších stojí za spomenutie film “Pieseň pre nevestu” či “50x a stále po prvý raz”.

V osobnom živote nemala Drew veľké šťastie, niekoľkokrát bola zasnúbená a momentálne je po tretíkrát v rozvodovom konaní. V roku 2003 priznala celému svetu, že je orientovaná rovnako na ženy, ako aj na chlapov. Momentálne sa umylkyňa stále venuje herectvu a je z nej aj úspešná producentka a režisérka. Rada cestuje a cvičí, no uponáhľaný spôsob života zaručil to, že Drew vyzerá na svoj vek o niečo staršie. Fotky bez make-upu to len potvrdzujú.

#hotyoga #saturday #love

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 

#nofilter #goddess #vegasbaby #thishappened @jlo #allihave #amazingmom #loveher

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 

#votingday #california #party

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 

Oh my goodness, I woke up in Florida! #helloocean #hellosunshine #hellotuesday #wwdbeautyceosummit

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 

Foto: Instagram, wall.alphacoders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.