Ďalšou účastníčkou Extrémnych premien s Marošom Molnárom sa stala mladá Viktória. Tá počas 365 dní nestratila len kilá na váhe, ale zažila aj rok plný problémov a zdravotných ťažkostí. Cestu jej totiž skomplikovali príznaky anorexie a nechutenstva.

Viktória si kvôli náročnému detstvu, kedy vyrastala bez starostlivosti vlastných rodičov, privodila do života obezitu. So 131 kilami na váhe sa prihlásila do Extrémnych premien v snahe zmeniť svoj život k lepšiemu.

Náročnú cestu Viki skomplikovali nielen zdravotné problémy, ale i finančné. Splácanie dlhov vytláčalo čas na tréningy, a tak sa televízia rozhodla mladej tmavovláske pomôcť a časť jej dlhu úplne vyplatiť.

Po finančnej kríze nastala tá zdravotná. Viki sa totiž dostala do štádia, kedy nedokázala prijímať potravu. „Cítim sa zle, keď som najedená. Neviem sa najesť bez toho, aby mi nebolo zle. Sa najem a potom mám chuť vracať,“ priznala a následne počas rozhovoru s Marošom Molnárom takmer odpadla. Dôvodom bolo oslabenie tela, keďže ako sama uviedla, dlhší čas nejedla a nepila vodu kvôli blížiacemu sa polročnému váženiu.

Daný moment zalarmoval osobného trénera natoľko, že svojej zverenkyni okamžite vyhľadal odbornú pomoc. Nasledoval prevoz do nemonice, kde účastníčku premien ihneď hospitalizovali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po návrate sa Viktória snažila vrátiť na cestu radosti z chudnutia, čo sa jej napokon podarilo a počas posledného váženia skončila na krásnych 79 kilách. Ako sama hovorí, dôležité pre ňu dnes nie je číslo na váhe, ale práve to, aby sa sama cítila zdravá vo vlastnom tele.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk