V Inkognite bolo poriadne dusno. Do novej časti zavítal ako tajný hosť legendárny Braňo Mojsej, ktorý to poriadne schytal od moderátora zábavnej relácie televízie JOJ. Situáciu sa snažila zachrániť Studenková!

To bola pekne studená sprška! Ostrieľaný moderátor Vlado Voštinár je známy svojím humorom, ktorý v doplnení s televíznymi hádačmi spôsobujú výbuch smiechu mnohým divákom humornej šou.

Nedávno sa však stalo niečo, čo nikto nepredpokladal. Ostré otázky smerované na blonďavého speváka síce pobavili časť publika, avšak samotnému Braňovi bola situácia poriadne nepríjemná.

Celé to začalo v momente, keď Vlado utrúsil uštipačnú poznámku o tom, že Mojsejove skladby rádiá vôbec nechcú hrať. Do rozhovoru skočila Zdena Studenková, ktorá si ho okamžite zastala. „Ale veď nehrajú ani Fragile,“ nadhodila.

Neskôr ho moderátor opäť provokoval slovami, ktoré ako Mojsej neskôr priznal, mohli pôsobiť ako znehodnocovanie jeho keriéry. „Keď máš koncerty, tak kde hrávaš? Pravdepodobne to nebudú veľké štadióny,“ preniesol Voštinár. Okrem toho sa zameral aj na jeho bývalú ženu Noru Kabrhelovú s jej novým manželom, čo už musel samotný hosť zastaviť slovami: „To je uzavretá kapitola. Ľahšiu otázku poprosím!

Malo to dohru

Po ukončení natáčania a následnom odvysielaní časti s Braňom Mojsejom prehovoril aj jeho syn. Nepáčil sa mu postoj Voštinára a dal to patrične najavo: „Nepáči sa mi, ako nepríjemne sa Voštinár k otcovi správal. Keby bol k všetkým celebritkám taký štipľavý, tak nepoviem nič, ale ku všetkým je ako med. Viac ste zhovädili seba ako otca. Dávať najavo nesympatiu a za každú cenu urobiť z toho druhého debila, tak toto ste sa fakt ukázali.“

Slovo dostal aj samotný aktér Braňo, ktorý bol z účinkovania v obľúbenej relácii pohoršený: „Diváci si na toto celé musia vytvoriť vlastný názor, je to za mnou. Ja som si zažil v televíziách už aj iné veci. To, čo sa všetko okolo mňa stále deje, tak mňa už asi neprekvapí nič. Život ma však skôr naučil ľudom pomáhať, ako im ubližovať. Je to zábavná relácia, nie talkshow, tak si myslím, že to bolo dosť nevhodné dávať takéto otázky.“

Po prudkých vyjadreniach prišiel na rad aj uhol pohľadu zo strany moderátora, ktorý s myšlienkou, že by malo ísť o cielené urážanie, vôbec nesúhlasí. „Som prekvapený. Určite sme vedome nechceli Braňa zosmiešniť, to odmietam. Bol to atraktívny hosť,“ v šoku preniesol. „Ak to on takto vníma, tak ma to mrzí a hlboko sa mu ospravedlňujem,“ na záver vyjadril ľútosť z nepochopenia jeho zvyčajného humoru.

Braňo Mojsej v Inkognite

Foto: YouTube l Video: Streamable.com l Zdroj: Cas.sk