Kúpele v Rajeckých Tepliciach aj tento rok privítali krásnu dvadsiatku súťažiacich Miss Universe. Tie svojou prítomnosťou skrášľovali aj otvárací ceremoniál novej časti luxusného hotela. Ten sa však z ničoho nič zmenil na drámu!

Ako už tradične, aj tento rok sa v kúpeľnom meste Rajecké Teplice koná sústredenie súťaže Miss Universe SR. Riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová sem zavítala spolu s krásnou dvadsiatkou semifinalistiek, z ktorých čoskoro spolu s porotou vyberie samotné finalistky.

Dvadsiatka krások sa včera zúčastnila aj otvárania novej časti luxusného hotela. Tie robili spoločnosť Štefanovi Skrúcanému, ktorý akciu moderoval. Príjemná udalosť sa z ničoho nič zmenila na drámu, keď jednej zo semifinalistiek – devätnásťročnej Adriane Záujecovej z Trávnice prišlo nevoľno, a padla čelom na zem. Náraz bol tak silný, že ľudia stojaci okolo sa jej vystrašene rozbehli na pomoc.

,,Spadla na zem tvárou na betón. Ako prvý ju išiel ratovať horský cyklista Filip Polc, ktorý popíjal drink. Potom sa za ňou rozbehli ďalší ľudia na pomoc. Zodvihli ju zo zeme a odniesli ošetriť. Doktor ju prezrel a prekontroloval tiež zrak. Misska má červené čelo a teraz išla na izbu a večer má ako prvá otvárať celú prehliadku,” povedal jeden z hostí pre portál Pluska.sk

 

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)