Reného Strausza (33) vám rozhodne predstavovať netreba. Manžel slovenskej influencerky Zuzany Strausz Plačkovej (31) zaplavil prednedávnom bulvárne plátky kvôli kauze s kriminálnou agentúrou, dnes sa jeho meno spomína v spojitosti s nechcenou drámou počas jedného z jeho koncertov.

Známy hudobník má za sebou vcelku nepríjemnú udalosť. Počas vystúpenia v Trenčíne naňho doslova zaútočil jeden z „fanúšikov“, čo nezostalo bez odozvy. „Ty si hodil tú fľašu sem? Ty si to tu hodil?“ Spevák kričal v šoku do mikrofónu po tom, čo sa mu sklenená fľaška rozbila pod nohami.

Zuzana Strausz Plačková a manžel René Strausz

„Ty si to tu hodil, ty ringla vyje…a? Čo keby si to hodil niekomu do hlavy?“ Neskrýval svoje rozhorčenie, „Ty kok…, keby som nemal syna, tak idem dole, ty je…o bradatý poj….y ko…t,“. Na záver hviezda socálnych sietí vyzvala bezpečnostnú službu, aby si plnili svoju prácu.

„A vy SBS-kari, vy nič nerobíte?“ Vyzval ich s cieľom vyhodiť agresívneho muža z koncertu. Zuzanin manžel na svojom profile krátko po vystúpení dokonca priznal, že sa proti spomínanému chlapíkovi nepostavil, keďže bolo už na pohľad jasné, že by naňho fyzicky zaútočil.

CELÉ VIDEO Z INCIDENTU SI MÔŽEŠ POZRIEŤ -TU-

Na Reného počas koncertu zaútočil „fanúšik“

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, TikTok/Vikiii172