Na Farme sa odohrala nečakaná dráma. Po tom, čo súťažiaci požili niekoľko alkoholických nápojov, sa dvaja z nich rozhodli ujsť z priestorov natáčania a zamierili si to rovno do priľahlého lesa. Dôvod bol jasný – skryť sa pred dosahom kamier a mikrofónov.

Alex a Šimon sa spoznali práve v drsnej reality šou a napriek výraznej náklonnosti sa netaja tým, že spoločné „radovánky“ si odkladajú až na príchod domov za zatvorenými dverami. Zdá sa však, že svoje rozhodnutie „vydržať“ vážne skomplikovalo opojenie alkoholom.

simon a alex

Párik sa počas bujarej párty vytratil od ostatných účinkujúcich. Zamilovaní Alex a Šimon odišli z priestorov, kam siahajú kamery a bez mikrofónov ušli do neďalekého lesa.

„Povedala by som, keby sme mali s*x spolu, my sme absolútne nemali s*x spolu. Bozkávali sme sa a rozprávali sme sa, to je všetko,“ vyjadrila sa Alex nasledujúce ráno, pričom sa zdá, že chladnú hlavu si zanechal najmä pracovitý Šimon.

Alex odhodila mikrofón ešte v spoločnej kuchyni

„Nevravím, že sme nešli do toho lesa aj s tým zámerom, že už podľahneme, ale ja som aspoň vydržal a jednoducho vydržali sme. Aspoň teda ja,“ upriamil situáciu samotný Koleň. Avšak napriek tomu, že medzi dvojicou údajne nedošlo k pohlavnému styku, je zjavné, že párik neminie trest zo strany réžie. Je to ich koniec v šou? Alebo zostanú v ohrození duelu? To sa diváci dozvedia v nasledujúcej epizóde!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk