Slovenská politická sféra zažila prednedávnom prelomový okamih, kedy došlo k odlúčeniu niekoľkých známych smerákov z ich “domovskej základne” do novovybudovanej strany bývalého premiéra Petra Pellegriniho. Odchod verných kolegov nesie ťažko aj samotný líder sociálnych demokratov Róbert Fico, ten dokonca potreboval v pondelok rýchlu lekársku pomoc. Čo sa udialo?

Začiatkom týždňa mal dlhoročný šéf politickej strany Smer-SD náhle poputovať do nemocnice, kde potreboval odborné vyšetrenie. Fico má už za sebou náročnú operáciu trojitého bypassu, pričom tentokrát sa údajne tiež jednalo o ťažkosti so srdcom.

robert fico

,,Má fibriláciu” informuje portál Pluska. Popredný politik trpí zdravotnými komplikáciami srdcovo-cievneho charakteru, pričom v pondelok mal doplatiť na srdcovú arytmiu, ktorá vie byť veľmi nebezpečná. Fico preto zjavne nechcel nič podceňovať a radšej navštívil najbližšiu nemocnicu.

Stalo sa tak práve v čase Pellegriniho ohlásenia novej strany s názvom Hlas – sociálna demokracia, ktorá sa začína uchádzať o podpisy potenciálnych voličov. Zástupcovia tímu strany Smer-SD sa k vzniknutej situácii zatiaľ vyjadrovať nechcú, ostáva teda len veriť, že 55-ročný poslanec bude v poriadku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Peter Pellegrini hlas

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Peter Pellegrini, Robert Fico