Priatelia či milenci? Už niekoľko týždňov je horúcou témou číslo jeden znovuobnovený vzťah medzi barbadoskou speváčkou Rihannou a kanadským rapperom Drakeom, ktorí sa k celej paparazzi konšpirácií až do nedeľného večera vôbec nevyjadrovali. Umelec však počas odovzdávania cien MTV VMAs 2016 vyjadril svoje city k speváčke priamo na pódiu, avšak čo na to samotná Rihanna? 

Čo si budeme klamať, láska občas núti každého robiť bláznovstvá. Svoje o tom vie aj kanadský rapper, spevák a producent Drake, ktorý sa rozhodol ukázať svoje city k vyvolenej žene skutočne vo veľkom štýle. Len pred pár dňami sa rozhodol pogratulovať svojej bývalej priateľke Rihanne k zisku prestížneho ocenenia MTV – Michael Jackson Vanguard veľkým gestom, keď jej venoval veľký billboard priamo v Los Angeles. Ďalšie prekvapenie prišlo priamo počas odovzdávania cien MTV Music Awards, kde si speváčka prevzala spomínanú cenu práve z rúk Drakea. Ten v rámci svojho prejavu sypal len samé chvály na adresu barbadoskej krásky, ktorá stala kúsok od neho.

 

V istom momente dokonca Drake nevedel nájsť slová, až nakoniec veľmi emotívne prezradil „Rihanna je žena…žena, do ktorej som zamilovaný od svojich 22 rokov.“ V závere sa bývalý priateľ pokúsil aj o bozk na ústa. A čo na to celé Rihanna? Tá počas prejavu neskrývala úsmev na perách, Drakeov pokus o bozk však zarazila a expriateľovi ponúkla namiesto toho líce a veľké objatie.

Celý prejav si môžete pozrieť vo videu:

Foto: Yotube, Instagram |  Video: Youtube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.