Akoby to bolo včera, keď pred celým svetom vyznával dlhoročnú lásku Rihanne, no dnes sa karta obrátila a zbalil jednu z jej blízkych priateliek. Ako sa zdá, Drake vymetá jeden celebritný dvor za druhým!

Berie si len to najlepšie! Taylor Swift, Hailey Baldwin, Serena Williams či Rihanna, s ktorou sa to už zdalo byť vážne. Po tom, ako sa kanadský umelec Drake vyjadril zo svojich citov k barbadoskej kráske na MTV VMAs, celý svet držal zamilovanému rapperovi s Rihannou palce. Keď obdivovaná speváčka konečne podľahla jeho naliehaniu, Drake sa zjavne uspokojil s tým, že dosiahol svoju métu a vzťah sympatickej dvojice sa po pár týždňoch rozpadol.

O to zaujímavejšie bolo zistenie, že umelec dnes tvorí pár s ďalšou nádhernou ženou, po ktorej túži nejeden muž, Jennifer Lopez! To, čo sa spočiatku zdalo iba ako špekulácie bulváru, už potvrdili aj samotní partneri, ktorí sa spočiatku ukrývali a tvárili, že za ich stretávaním je výhradne hudobná spolupráca. Z celej situácie je maximálne znechutená najmä popová diva Rihanna, ktorá považovala JLo za jednu zo svojich blízkych celebritných priateliek. ,,Jennifer a Drake sa snažili svoj vzťah tajiť, proste sa tvárili, že spolu pracujú výhradne na novej hudbe. Ale pravda je, že sú jednoducho nový pár. Vídajú sa už niekoľko týždňov a ich priatelia priznávajú, že sú do seba zamilovaní. Ľudia v Rihanninom okolí vravia, že je z toho nešťastná. Len pred pár mesiacmi bola s Drakeom. Jennifer je jej kamarátkou, takže ju to celé veľmi prekvapilo,” uvádza americký denník The Sun.

Aby Rihanna čo najviac vymedzila možnosť vidieť kvitnúcu a mladú lásku Drakea a JLo, speváčku si už stihla v amoku odstrániť aj zo svojho Instagramu. Aj keď je to detinské, zrejme dobre urobila, fotky dvojice by jej zrejme v tomto rozpoložení ešte zlomili srdce.

Foto: Instagram, Getty Images, wallisme.com, free4kwallpaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)