Zmyselná, krásna a s dávkou brutálneho se*appealu! Lucia Mokráňová, bývala hviezda reality šou Farma 5 a 7, opäť podráždila mužské oči, keď na sociálnu sieť Instagram postla fotografiu, na ktorej sa chváli novými vlasmi. Nuž, niekto na nej vidí ,,nové vlasy” v tme, niekto len polonahé telo!

Niet ani najmenších pochýb o tom, že Lucia Mokráňová je krásna žena. V slnečných letných dňoch začala na sociálnych sieťach zverejňovať fotografie, na ktorých si evidentne užíva júnové teploty, no snímka, na ktorej ukázala svoje nové ,,vlasy”, potešila najmä množstvo jej mužských fanúšikov. Lucia na nej praje followerom pekný víkend, upozorňuje na novú frizúru a taktiež pózuje v cisárových nových šatách. Nuž, ako sa zdá, drina vo fitku sa bývalej plavovláske tento rok skutočne oplatila! Dráždivú fotku Lucie Mokráňovej si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)