Blíži sa čas Vianoc, kedy sa väčšina hudobníkov snaží dať fanúšikom darček v podobe nejakej skladby či dokonca albumu. Výnimkou nie je ani krásna speváčka Dominika Mirgová, ktorá si pre nás dokonca pripravila duet. Svojim priaznivcom už stihla z videa ponúknuť aj malú ochutnávku, takže už teraz vieme, že to bude poriadne horúce!

Vyzerá to tak, že medzi slovenskými speváčkami a rapermi nastane tvrdý konkurenčný boj. Včera nás totiž prekvapila parádna novinka od Simy a Kaliho, pričom už o pár dní uzrie svetlo sveta ďalší očakávaný duet od Dominiky Mirgovej a rapera Adissa, ktorý taktiež rozhodne zamúti vody slovenskej hudobnej scény.

Dominika Mirgova

Vynovená Domča, ktorá sa aktuálne pýši schudnutou super postavičkou a dlhými blond vlasmi, sa rozhodla, že fanúšikov ešte viac vyburcuje do vytrženia. Na svojom profile tak ukázala pár záberov zo spomínanej pripravovanej spolupráce s talentovanou mladou krvou Adissom, medzi nimi je však aj jedna poriadne HOT FOTO!

Dominika Mirgova26-ročnú speváčku z Trnavy uvidíme v novom videu ako rajcovnú dračicu v čipkovanom topíku, v ktorom neváhala predviesť svoje parádne prednosti. Kým muži pri pohľade na Dominiku budú púšťať sliny, u niektorých dám sa možno objavia aj mierne náznaky závisti. Čo si budeme klamať, blondínka sa veru má čím pochváliť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgova

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.