Blíži sa čas Vianoc, kedy sa väčšina hudobníkov snaží dať fanúšikom darček v podobe nejakej skladby či dokonca albumu. Výnimkou nie je ani krásna speváčka Dominika Mirgová, ktorá si pre nás dokonca pripravila duet. Svojim priaznivcom už stihla z videa ponúknuť aj malú ochutnávku, takže už teraz vieme, že to bude poriadne horúce!

Vyzerá to tak, že medzi slovenskými speváčkami a rapermi nastane tvrdý konkurenčný boj. Včera nás totiž prekvapila parádna novinka od Simy a Kaliho, pričom už o pár dní uzrie svetlo sveta ďalší očakávaný duet od Dominiky Mirgovej a rapera Adissa, ktorý taktiež rozhodne zamúti vody slovenskej hudobnej scény.

Dominika Mirgova

Vynovená Domča, ktorá sa aktuálne pýši schudnutou super postavičkou a dlhými blond vlasmi, sa rozhodla, že fanúšikov ešte viac vyburcuje do vytrženia. Na svojom profile tak ukázala pár záberov zo spomínanej pripravovanej spolupráce s talentovanou mladou krvou Adissom, medzi nimi je však aj jedna poriadne HOT FOTO!

Dominika Mirgova26-ročnú speváčku z Trnavy uvidíme v novom videu ako rajcovnú dračicu v čipkovanom topíku, v ktorom neváhala predviesť svoje parádne prednosti. Kým muži pri pohľade na Dominiku budú púšťať sliny, u niektorých dám sa možno objavia aj mierne náznaky závisti. Čo si budeme klamať, blondínka sa veru má čím pochváliť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgova

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)