Známa slovenská producentka a dcéra nebohej hereckej legendy Andyho Hryca sa sledovateľom na Instagrame prihlásila z dovolenky so zlými správami. Wanda sa namiesto lehátka na talianskej riviére ocitla v nemocnici. Toto je dôvod!

Hrycová sa na známej sociálnej sieti posťažovala, že po tom, čo sa po roku a pol vybrala za slnečnými plážami, jej kroky viedli do nemocnice následkom alergickej reakcie.

,,Som komplet celá spuchnutá, horné dýchacie cesty úplne upchaté, nonstop mi tečie z nosa, a keďže mi to steká na priedušky, mávam také záchvaty kašľa, že ľudia odo mňa bočia, a to všetko asi z olivovníkov,“ píše na sociálnych sieťach uznávaná blondína.

,,Zachraňujú ma antihistaminiká, ktoré ale dávam v dvojnásobných dávkach oproti odporúčaniu, aby som to prežila,“ Wanda vysvetlila vo svojom príspevku, načo sa neskôr ukázala na lôžku, kde jej pomohli odborníci.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Teraz je mi už, chvalabohu, veselo, ale teda po ceste do špitála, keď mi postupne puchli všetky dýchacie cesty, mi veru do smiechu nebolo. Doktori však zamakali, niečo mi pichli do zadku, niečo ďalšie mi práve steká do žily a, chvalabohu, úľava sa dostavila takmer okamžite, dodala Wanda, ktorá sa dnes, našťastie, cíti lepšie. Prajeme skoré uzdravenie!

Foto/Zdroj: Instagram/wandahrycova