Diváci seriálu Oteckovia určite postrehli, že sa v novej sérii neobjavuje rodinka Aďa Maka, ktorého stvárňoval herec Janko Koleník. Tvorcovia obľúbeného projektu sa ju rozhodli poslať na cestu okolo sveta. Aký mali na to dôvod?

Ján Koleník začal miešať karty v Oteckoch od druhej série. Vášnivý cestovateľ Adam sa s hlavnými hrdinami ihneď spriatelil, pričom v jeho živote zaúradovala aj láska. Pred kamerami Janko tvoril pár s herečkou Kristínou Turjanovou, ktorej ratolesti hrali Lara Baranová a Danko Rovňák. Po viac ako dvojmesačnej pauze sa však ani jeden z nich v siedmej sérii nemihol.

„Dohodli sme sa, že Oteckov treba oživiť a ja som už aj tak počas nich veľa nakrúcal iné projekty. Mal som málo času, tak sme postupne Aďovu rodinku posúvali do úzadia. Teraz začíname pre Markízu nakrúcať nový projekt, ktorý aj mňa posunie ďalej a veľmi sa naň teším,” hviezda z Banskej Bystrice pre Plusku odhalila dôvod svojho odchodu z markizáckeho fenoménu.

Scenáristka ale fanúšikom fešákovej televíznej famílie dáva nádej a jej comeback na pľac zatiaľ nezavrhuje. „V dennom seriáli sa nikdy nehovorí nikdy. Charakteru Aďovej postavy je cestovanie blízke, a tak určite nie je vylúčené, že by sa táto rodina mohla do seriálu ešte v budúcnosti vrátiť a po určitom časovom odstupe tak priniesť zas nové príbehy a témy,“ uviedla Katarína Mikulíková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jan kolenik

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/jan_kolenik, oteckovia.markiza