Médiá, filmy či hudobný priemysel nám za neverných predkladajú vo väčšine prípadov len mužov. Avšak ženy sú možno ešte väčšie nevernice! A pritom k tomu stačí tak málo. Pri našom výskume sme toho ani nepotrebovali veľa. Pár známych a priateliek, ktorých sme sa opýtali jednoduchú otázku– ,,Kedy by si podviedla partnera?“

 

1. ,,Sme také, aké sme“

Vraj to máme v povahe. Existujú ženy, ktoré potrebujú byť žiadané a neustále dobýjané. Preto si flirtovaním vypĺňajú voľný čas (možno len preto, že tajničku by vylúštiť nezvádli).

2. Sladká pomsta

Podviedol vás váš partner a myslí si, že o tom neviete? Hlúposť! Ženy vedia o všetkom. Veľmi silnou motiváciou k nevere je pre ženu pomsta partnerovi. Ten tak ochutná z vlastnej medicíny.

3. Sex, sex, sex

Najčastejšou odpoveďou boli tieto tri samohlásky, SEX. Respektíve, jeho nedostatok, neuspokojenie. Rovnako, ako muži, aj ženy potrebujú experimenty, nové polohy, nové hračky. Určite nám dáte za pravdu ak povieme, že pokiaľ nebudete vedieť, že vás doma čaká stále niečo iné, že sex je inovatívny a zároveň vás uspokojí, nie je dôvod k nevere. A ešte mu na znak vďaky aj niečo upečiete! :)

1000

4. ,,Nežná revolúcia“

Všetkého veľa škodí. Snaží sa vás uspokojiť len fyzicky? Ukážte mu, že aj napriek vašej nezávislosti ste stále nežné stvorenie a tak k vám má aj pristupovať. Nežnosti sú počas bežného dňa niekedy viac, ako divoký sex.

5. Socializácia

Možno sa čudujete, ale pri nevere zohrávajú určitú úlohu aj kamarátky. Ak sa žena prestáva socializovať so svojimi priateľkami, veľmi jednoducho začne vyhľadávať chlapov. Najprv len na kávičkovanie a neskôr na gymnastické predstavenia u neho v spálni!