Štvrtá séria “Tvoja tvár znie povedome” priniesla napínavú finálovú šou, ktorá dokonale zavŕšila neskutočné množstvo excelentných premien. Horúce divácke tipy na víťaza celej súťaže sa pohybovali najmä medzi Mariou Bartaloš a Dáriusom Kočim. Z výhry sa napokon tešil mladý herec a práve toto víťazstvo by mu mohlo poriadne zmeniť život.

Dárius okrem skvelého hereckého talentu predviedol aj vynikajúce spevácke nadanie. Šikovný sympaťák má tak všetky správne predpoklady na to, aby rozbehol úspešnú kariéru – účinkovanie v “Tvojej tvári” ho môže raketovou rýchlosťou posunúť k vytúženým cieľom.

darius koci

Diváci si Kočiho obľúbili natoľko, že by boli určite veľmi sklamaní, keby už viac jeho tvár na televíznych obrazovkách neuvideli. Čerstvý víťaz sa tiež netají tým, že má vysoké ambície a rád by získal rolu v nejakom seriáli, prípadne vo filme.

Dáriusov potenciál si uvedomuje aj samotná modro-žltá televízia, ktorej predstavitelia zrejme uvažujú o tom, kam by sa atraktívny herec hodil najviac. „Nielen víťazstvo v šou Tvoja tvár znie povedome potvrdzuje, že Dárius je talentovaný umelec. Veríme, že ho diváci v budúcnosti uvidia v niektorom z pripravovaných projektov televízie Markíza,“ vyjadrila sa PR manažérka Markízy Lenka Horáková, pričom by sme sa určite mnohí potešili, keby sa jej slová už čoskoro stali realitou.

            Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                ho >>>TU<<<

darius koci

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/TvojaTvarZniePovedome, DariusKoci

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.