Po dlhom čase strávenom na hospodárstve izolovanom od zvyšku sveta nie je nad to, keď človek uvidí svojich najbližších. Príbuzní farmárov, ktorí na statku ešte zostali, tak dostali možnosť ich navštíviť. Potom, ako sa objavila Kikina rodina, s ktorou zoznámenie Rado takmer nepredýchal, prišla pozrieť svojho syna aj jeho mama. Táto návšteva sa zas až tak nepozdávala samotnej Kristi.

Pri pohľade na svoju mamu a sestru ich od samej radosti Rado ani nechcel pustiť z náručia. To, že ho neprišla pozrieť jeho snúbenica, ho vôbec neprekvapilo, avšak akúsi pomyselnú hranicu prekročil vo chvíli, keď sa matky spýtal na názor na parťáčku Kristi Dali.

Rado návšteva rodiny.
Rado mal z návštevy veľkú radosť.

Mama Rada Dulina

„Kikuška? No neviem, doma máš tiež Kikušku. Neviem, neviem,“ pokrútila hlavou Dulinova mama, narážajúc na jeho snúbenicu Ivanu. To sa Kiky nepríjemne dotklo a rozhodla sa, že nič viac nechce počuť.

„A ja vtedy, preboha! Načo to vôbec povedal, že čo hovoríš na Kikušku! Potom sa išli prejsť a hovorím si, že ani zaboha tam nejdem. Potom mi Radko povedal, že jeho mamina povedala, že ju mrzí, čo povedala,“ opísala nepríjemné chvíle Kristi, čo uvidíte dnes večer na Markíze.

Kristi Dali urazená
Kika sa urazila, lebo ju potenciálna svokra neprijala ako Radovu priateľku. Dovolila si jej otvorene pripomenúť, že ten má doma stále snúbenicu.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/farma.markiza, TV Markíza