Uplynulý víkend sa niesol v rodine Navarovcov v znamení významnej udalosti. Najmladší člen rodiny totiž podstúpil svoj krst, kedy sa mu otvorila brána k ostatným sviatostiam. Pri tejto práležitosti, samozrejme, Dominika Cibulková nenechala nič na náhodu a najala si profesionálneho fotografa, vďaka ktorému bude mať na deň 13. septembra 2020 nádhernú pamiatku.

Presne štyri roky po svadbe Dominiky Cibulkovej a jej manžela Michala Navaru sa dvojica so svojimi najbližšími opäť stretla v Dóme sv. Martina, aby tentokrát pokrstila trojmesačného synčeka Jakubka.

Celebritní rodičia pri príležitosti vzácneho dňa zorganizovali nádhernú oslavu na brehu Dunaja, kde všetci hostia zavítali v elegantných outfitoch, pričom bývalá tenistka si na svojom looku dala obzvlášť záležať.

Fotograf Peter Frolo spravil celej rodinke čarovné fotografie, pôsobiace ako vystrihnuté z katalógu – najväčšiu pozornosť ale na nich púta práve “hlavný hrdina programu”. Jakubko bol v slávnostných dupačkách s klobúčikom na hlave doslova na zjedenie – a pozrite sa na ten sladký úsmev na poslednej snímke! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova, peterfrolo