Herečku Zuzanu Kravárikovú poznáte ako drzú Dorotu zo seriálu Oteckovia – táto mladučká slečna sa v nedeľu spolu s priateľmi vybrala na výlet na veľmi záhadné miesto, kde sa dokonca aj stratili. Celý priebeh desivej turistiky zdokumentovala na Instagrame.

Zuzana Kraváriková je v súkromí presným opakom svojej postavy Dory z ostrosledovaných Oteckov. Je vášnivou turistkou a miluje pobyt v prírode, hlavne ak je spojený s časom stráveným s priateľmi. Uplynulá nedeľa nebola žiadnou výnimkou a partia mladých ľudí sa spoločne vybrala na výlet – na ten tak skoro nezabudnú.

Zuzana Kraváriková OTO

Cieľovou destináciou pre mládežníkov mal byť hrad Gýmeš, pričom ich cesta viedla cez známe a hlavne záhadné pohorie Tribeč, povestné čudnými zmiznutiami. Zuzka a jej kamaráti sa bájami nedali odradiť, nabrali odvahu a učinili nešťastné rozhodnutie – nielenže sa na spomínané miesto vydali, ešte si aj zvolili pohodlnú skratku, ktorá sa im mohla stať osudnou.

Zuzana Kraváriková Instagram

,,Práve sme zišli z chodníku. Ideme touto cestou, že to vyzerá ako skratka,” úspešná kráska sa prihovorila fanúšikom vo videu, pričom nemala celkom nadšený výraz. ,,Chceli sme sa dostať na hrad Gýmeš, teda ešte stále sa tam chceme dostať, no dostali sme sa na takúto skalu. Vôbec nevieme, kde sme. Stále nám to ukazuje, že budete tam o minútu,” ozvala sa po čase mladá herečka z miesta, kde v jej pozadí stál aj spomínaný hrad. Bohužiaľ, mládež si ho všimla až neskôr.

Počas výstupu za vysnívaným cieľom, kde si aktérka z Oteckovov ironicky ponadávala nad voľbou skratky, v lese započula podivuhodné zvuky, ktoré sa však zo záznamu identifikovať nedajú. ,,Počula si to?” Zuzka sa opýtala so strachom a zdesením v očiach svojej priateľky. Našťastie, všetko dobre dopadlo a seriálová hviezdička v komentároch nakoniec priznala, že sa síce stratili, no nevedomie o ich polohe trvalo len hodinu. Všetky videá si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/zuzana_kravarikova/peterzakovic | Zdroj: Instagram/zuzana_kravarikova, streamable.com