Je niečo milšie ako prvé životné lásky? Mladučká herečka Zuzana Kraváríková, známa najmä zo seriálu Oteckovia, sa podelila o zopár romantických záberov so svojím priateľom.

Začínajúca umelkyňa prezradila, že sa často stretáva s otázkou, či sa v jej živote nachádza niekto, s kým zdieľa radosti a strasti. „Vaša najčastejšia otázka,“ uvádza plavovláska na sociálnych sieťach. „Odpoveď si snáď zaslúži samostatné videjko,“ skonštatovala Zuzka, ktorá sa namiesto obyčajného áno či nie rozhodla vytvoriť si vlastný romantický videoklip na svoju cover verziu piesne Dunaj od známej slovenskej speváčky – Jany Kirschner. Spoločnosť jej v ňom nerobil nikto iný ako jej láska.

Zuzana Kraváriková má nového priateľa

„Zdá sa nám, že je to vážne!“ tvrdí len devätnásťročná Zuzana Kraváriková o svojom vzťahu s neznámym chlapcom, ktorého tvár nakoniec vôbec neukázala. To ale nevadí, pretože už len z jej samotného výrazu je vidieť, že je šťastná a veľmi zamilovaná. Definitívne vyjadrenie známej slečny znie: „Pýtali ste sa často, tak odpovedám. Áno mám ja jeho a on mňa. Máme sa!“

Zuzka Kraváriková má priateľa

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_kravarikova, YouTube