17. november sa na Slovensku neniesol iba v znamení pripomenutia si  31. výročia Nežnej revolúcie, ale aj veľkých protestov, na ktorých sa v uliciach Bratislavy zišli obrovské masy ľudí, bojkotujúcich proti vláde a aktuálnym opatreniam. Pohľad na humbuk, odohrávajúci sa v našom hlavnom meste, rozčúlil mnohých vrátane slovenskej herečky a speváčky Doroty Nvotovej.

Kým jedni prísne dodržiavajú všetky opatrenia prijaté vládou, iní proti nim bojujú nielen v rozhovoroch so známymi či na sociálnych sieťach – svoj nesúhlas s aktuálnym stavom v krajine sa rozhodli dať hlasno najavo na utorkovom proteste. Napriek zákazu zhromaždovania sa prišlo bojovať proti Matovičovej vláde tisíce ľudí, ktorí sa navyše nechránili ani rúškami. Známa herečka a speváčka Dorota Nvotová sa už ďalej na takéto správanie nedokáže iba prizerať.

,,Tie isté médiá, ktoré vehementne podkopávajú túto vládu už mesiace, sa teraz čudujú, že vonku sú námestia plné agresívnych pablbov. Lenže ono je to ruka v ruke, vážení. Áno, Matovič robí detinské chyby, ale nie je mafián, gestapák, vrah, zlodej, ani nič z toho, z čoho bol včera na uliciach označovaný. Je to nešťastník s dobrým úmyslom, trochu premršteným egom, a unáhlenými prstami na mobile,” napísala svoj názor 38-ročná dcéra herečky Anky Šiškovej, ktorá ďalej poukázala na to, čo všetko sa vďaka novému premiérovi na Slovensku zmenilo.

,,A pritom sa tu deje aj veľa výborných vecí. Mafiáni a vychcaní hajzlíci, ktorí nám tu vládli a profitovali na našej krajine, sú zrazu za mrežami… nie všetci, ale všetci to ani nebudú, keď budete v tomto pokračovať. Dávate tým joystick Ficovi, ktorý potom vybľakuje pred davmi… vidíte sa? Rozumiete? Máte aj vyššie porozumenie ako žabo myšie vojny? Vidíte ten celok? Pozrite sa, koho sme tu mali pred rokom. Zabúdate rovnako rýchlo, ako dav ľudí ktorý včera na mierku vyhukoval, že chce naspäť Rusov,” uviedla Dorota, ktorej slová nútia k zamysleniu…

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Dorotka Nvotová, Michal Kravcik